Biandalf - internetowy sklep dla dzieci i dorosłychPo�ciele
Wizyt:
Dzisiaj: 41Wszystkich: 163700

NEWS

 • FUNDACJA MAM MARZENIE
  FUNDACJA MAM MARZENIE
 • FUNDACJA MAM MARZENIE
  FUNDACJA MAM MARZENIE
 • FUNDACJA MAM MARZENIE
  FUNDACJA MAM MARZENIE
 • FUNDACJA MAM MARZENIE
  FUNDACJA MAM MARZENIE
 • GDYNIA SKWER KOŚCIUSZKI
  GDYNIA SKWER KOŚCIUSZKI
 • CEPELIADA
  CEPELIADA
 • TARGI NADMORSKIE JURATA
  TARGI NADMORSKIE JURATA
 • TARG ŚNIADANIOWY
  TARG ŚNIADANIOWY
 • MUNGO FAIR SUMMER
  MUNGO FAIR SUMMER
 • BAZAR NATURY
  BAZAR NATURY
 • HIPODROM SOPOT
  HIPODROM SOPOT
 • MUNGO FAIR MAJÓWKA
  MUNGO FAIR MAJÓWKA
 • WOLNY TARG GDAŃSK
  WOLNY TARG GDAŃSK

7.06. 2015 r. - niezapomniana data dla Marzycielki – Wiktorii, Wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie i całego zespołu Biandalf ;) To właśnie tego dnia Wiktoria została Prawdziwą Księżniczką !

W zamku w Krokowej czekało na Naszą Księżniczkę mnóstwo gości, przybyli rycerze, Królewna Śnieżka, giermkowie, Panie w pięknych sukniach i Panowie w garniturach. Nadszedł czas na przywitanie i pasowanie na księżniczkę. 

W zamku nie mogło zabraknąć walki Rycerzy o rękę Księżniczki, tańca dworskiego. Księżniczka Wiktoria otrzymała moc prezentów. A następnie nadszedł czas na wspólną zabawę ! Na balu pojawił się gość specjalny, Scooby Doo, 

wszyscy razem tańczyliśmy i świetnie się bawiliśmy. Księżniczce Wiktorii uśmiech nie znikał z twarzy, a oczy świeciły się z radości !

W domu, drugim zamku, pojawiło się piękne księżniczkowe łóżko, pufy, namiot, dmuchany zamek, a to wszystko dzięki dobrym wróżkom, które dowiedziały się o Naszej Marzycielce i koniecznie chciały przyczynić się do spełnienia tego cudownego marzenia !

Wiktorio, cieszymy się bardzo, że mogliśmy sprawić, abyś została Księżniczką, byłaś nią nie tylko tej pamiętnej niedzieli, ale zawsze nią będziesz ! I pamiętaj, nigdy nie przestawaj marzyć !

 

 

Nowy sklep sezonowy Biandalf już otwarty! Zapraszamy Was Kochani na Skwer Kościuszki (vis a vis ORP Błyskawica), codziennie od godziny 12.00 do 18.00, od początku czerwca do końca września.

 

 

Cepeliada na Placu Zdrojowym w Sopocie lipiec 2015

 

 

 

 

 

Targi Nadmorskie w Juracie lipiec 2015

 

 

Targ Śniadaniowy w Sopocie (w każdą sobotę i niedzielę od czerwca do sierpnia 2015r). Na Targach Śniadaniowych odbywają się warsztaty dla dzieci z szycia przy maszynie. Dzieci będą miały okazję uszyć okładki na zeszyty, nadmorskie girlandy oraz etui na kredki. Warsztaty są bezpłatne i odbywają sie pod czujnym okiem naszej hostessy. Zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 3 roku życia na Sopocki Monciak.

 

 

Mungo Fair Summer na Placu Zdrojowym w Sopocie lipiec 2015

 

 

Ahoj Gdynia ;) Biandalfowe warsztaty odbywają się również w każdą sobotę na Skwerze Arki Gdynia przy Bulwarze Nadmorskim. Zapraszamy wszystkie dzieci na wycinanie bajkowego lasu z naszych kolorowych tkanin ;)

 

 

CSIO***** Sopot 2015. Oficjalne Międzynarodowe Zawody w Skokach/ International Jumping Competit. Serdecznie zapraszamy Was do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu. Organizatorzy gwarantują niepowtarzalną atmosferę i niezapomniane emocje podczas śledzenia zmagań najwybitniejszych jeźdźców świata.
Oprócz sportowych wydarzeń będzie można odwiedzić również nasze stoisko, na którym zaprezentujemy nasze nowe wzory o tematyce związanej z końmi, źrebakami, kucykami itd. ;))))

 

 

MUNGO FAIR MAJÓWKA - WIELKIE OTWARCIE SEZONU LETNIEGO NA PLACU ZDROJOWYM W SOPOCIE - MAJ 2015

 

 

 

WOLNY TARG W GDAŃSKU - KWIECIEŃ 2015 (każda sobota od 9.00 do 16.00)

Facebook